DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU          2 października 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś przypada pierwsza niedziela października, miesiąca różańcowej modlitwy, zachęcam do uczestnictwa w nabożeństwach różańcowych i zgłaszania się do róż Żywego Różańca. Nabożeństwo codziennie przed Mszą Świętą. Dzieci w środy o 17.00. W piątek w liturgiczne wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej będziemy modlić się za wszystkie trzy parafialne róże dziękując im za modlitewną troskę o parafie.

2. W środę 5 października w liturgii wspominamy wyjątkową polską Świętą – Siostrę Faustynę Kowalską. Zapraszam na Mszę Świętą o 18.00 z oddaniem czci relikwiom Świętej.

3. Przyszła niedziela to 2 niedziela miesiąca , rozpocznie się Jerycho Różańcowe - okazja do  adoracji Pana Jezusa przez cały tydzień. Przyjdzie do nas na Mszę Świętą o 12.15 Gdyńska Pielgrzymka Ludzi Pracy. Kolekta przyszłej niedzieli będzie kolektą inwestycyjną – już dzisiaj serdeczne Bóg zapłać za wszystkie składane ofiary. Za tydzień kolejny Dzień Papieski.

Dzisiaj przy wyjściu z kościoła można u wolontariuszy nabyć kalendarze Gdyńskiego Hospicjum –są one cegiełką na działalność Hospicjum.

4. Od dzisiaj do kosza Caritas można składać  „słoiczki pełne uśmiechu” w naszej akcji dzielenia się zaprawami z rodziną z Ukrainy. Bóg Zapłać za deklarowane wpłaty na utrzymanie naszych uchodźców.

5. Gość Niedzielny ,Mały Gość

Do wieczności Pan powołał +Helenę Wałdoch członkinie naszej Róży Żywego Różańca ,pogrzeb 5 października o 9.30 Różaniec,10.00 Msza Święta, około 11,45 złożenie ciała na cmentarzu wojskowym na Oksywiu

6. Intencje Mszalne

Życzę wszystkim opieki M.B. Różańcowej – proboszcz ks. Kordian Gulczyński

+Helena Wałdoch nasza siostra w ŻR

Dzisiaj jest

czwartek,
06 października 2022

(279. dzień roku)

KALENDARZ LITURGICZNY

Sonda

ULUBIONA MSZA SWIĘTA

9.00

11.00

12.15

17.00

20.15


Licznik

Liczba wyświetleń:
2316434

Wyszukiwanie