Kosciół do którego chodzimy jest zawsze posprzątany  a kwiaty (prawdziwe!!!) pięknie  ułożone i zadbane.Nie dzieję sie to samo a tym bardziej nie czynią tego aniołowie. Kazdego tygodnia w piątek lub sobotę po wieczornej Mszy Świętej panie i panowie z naszej parafii poświecają swój wolny czas by zadbać o estetyke światyni.

Pani Karolina dba o kwiaty ich ułożenie ,parafianie "dzialkowcy" dziela sie swoimi ogrodowymi cudami,zbierane  w czasie  wielkiego postu pieniadze  stanowią materialne zaplecze pomagając w całorocznym zakupie kwiatów. Przygotowanie  obrusów i bielizny ołtarzowej  zajmuje wiele godzin,pięknie się potem prezentują przy Panu Jezusie

W czasie Bożego Narodzenia i Wielkiego Postu to właśnie członkowie tej wspólnoty z wielkim wsparciem państwa Garstka, pomagaja w wykonaniu dekoracji .Bez nich  nasza światynia była by smutniejsza.

Ostatnio podjeliśmy decyzję by obrać św Józefa - opiekuna Świętej Rodziny -  naszym patronem.

Powrót

Powrót

sprzątanie kościoła,prasowanie obrusów i bielizny ołtarzowej,pranie,dekorowanie kościoła,bukiety kwiatowe.....wiele pracy , zaangażowania a przede wszystkim serca dla Pana Jezusa...serdeczne Bóg Zapłać.

Powrót

Powrót

Powrót

Powrót

Zakończenie Roku Szkolnego

Dzisiaj jest

piątek,
12 lipca 2024

(194. dzień roku)

KALENDARZ LITURGICZNY

Sonda

Twoja ulubiona Msza Święta

9.00

11.00

12.15


Licznik

Liczba wyświetleń:
2827657

Wyszukiwanie