Kosciół do którego chodzimy jest zawsze posprzątany  a kwiaty (prawdziwe!!!) pięknie  ułożone i zadbane.Nie dzieję sie to samo a tym bardziej nie czynią tego aniołowie. Kazdego tygodnia w piątek lub sobotę po wieczornej Mszy Świętej panie i panowie z naszej parafii poświecają swój wolny czas by zadbać o estetyke światyni.

Pani Karolina dba o kwiaty ich ułożenie ,parafianie "dzialkowcy" dziela sie swoimi ogrodowymi cudami,zbierane  w czasie  wielkiego postu pieniadze  stanowią materialne zaplecze pomagając w całorocznym zakupie kwiatów. Przygotowanie  obrusów i bielizny ołtarzowej  zajmuje wiele godzin,pięknie się potem prezentują przy Panu Jezusie

W czasie Bożego Narodzenia i Wielkiego Postu to właśnie członkowie tej wspólnoty z wielkim wsparciem państwa Garstka, pomagaja w wykonaniu dekoracji .Bez nich  nasza światynia była by smutniejsza.

Ostatnio podjeliśmy decyzję by obrać św Józefa - opiekuna Świętej Rodziny -  naszym patronem.

Powrót

Powrót

sprzątanie kościoła,prasowanie obrusów i bielizny ołtarzowej,pranie,dekorowanie kościoła,bukiety kwiatowe.....wiele pracy , zaangażowania a przede wszystkim serca dla Pana Jezusa...serdeczne Bóg Zapłać.

Powrót

Powrót

Powrót

Powrót

Komunia 2023

Dzisiaj jest

środa,
31 maja 2023

(151. dzień roku)

KALENDARZ LITURGICZNY

Sonda

TEMPERATURA W KOŚCIELE

wystarczająca

niewystarczająca


Licznik

Liczba wyświetleń:
2498131

Wyszukiwanie